Služby

Poskytujeme služby soukromé zubní ordinace v plném rozsahu pro děti, mládež i dospělé. Smluvní vztah máme se zdravotními pojišťovnami 201, 205, 207, 211, 213, 209 (nejsme smluvními partnery poj. 111 a dalších zde neuvedených pojišťoven).

Vyhodnocení

Základem úspěšné terapie je přesné vyšetření a zhodnocení stavu chrupu a dásní, zhodnocení finančních možností, nároků pacienta.

Ošetření

Komplexní ošetření defektů chrupu s využitím zdravotního pojištění i standartních úhradových výkonů nezbytných pro kvalitní a trvanlivé řešení problematiky dutiny ústní.

Krásný úsměv

Řešení stavu chrupu vzhledem k individuálním estetickým nárokům každého pacienta s ohledem na jeho maximální pohodlí a udržitelné hygienické nároky.

Konzervační stomatologie

Zhotovujeme výplně zhotovené ordinačně i laboratorně, fotokompozitní i amalgámové. Provádíme strojové opracování kořenových kanálků s elektronickým měřením a kvalitní kořenovou výplní. Využíváme nový digitální rentgenový přístroj Gendex, ošetření s izolací dutiny ústní blánou typu Kofferdam aj.

Preventivní a estetická stomatologie

Nabízíme komplexní dentální hygienické poradenství, prodej hygienických pomůcek, domácí i ordinační bělění chrupu, odstraňování pigmentů a zubního kamene. Ve spolupráci s lékařem v budově zajišťujeme ortodontickou terapii. Nabízíme ošetření všech věkových kategorií, poskytujeme služby "rodinného lékaře".

Protetická stomatologie

Realizujeme rekonstrukce fixními náhradami (korunkovými náhradami zhotovenými z kompozitních pryskyřic, metalo-keramického nebo zirkon-keramického materiálu), snímacími náhradami (s pryskyřičnou i kovovou konstrukcí), aj.

Maxilofaciální chirurgie

Provádíme extrakce zubů, úpravy gingivy a sliznic vysokofrekvenčním proudem a jiné drobné chirurgické výkony. Větší chirurgické výkony provádíme ve spolupráci s partnerskými specializovanými pracovišti.